SITI – o firmie

SITI, wysoka jakość, tradycja

siti_logoSzeroki asortyment produktów, dobrze rozwinięta sieć handlowa i wysoka jakość produktów, to główne atuty firmy SITI założonej przez Filippo Guerra we Włoszech w roku 1967. SITI specjalizuje się w produkcji reduktorów i motoreduktorów. Oferta przekładni zaspakaja potrzeby niezliczonych aplikacji w przemyśle.
Dzięki światowej sieci handlowej i wysokiej jakości dostarczanych produktów, firma SITI stała się rozpoznawalną marką na wszystkich kontynentach naszego globu. Projekty oferowanych urządzeń zostały stworzone wyłącznie wewnątrz firmy. SITI inwestowała przez lata w maszyny produkcyjne i stale ulepszała swoje wyroby co zaowocowało tym, że firma SITI jest nie tylko zwykłym dostawcą ale jest partnerem wzmacniającym stosunki handlowe.
Pomimo tego, że SITI ma w swojej ofercie najnowocześniejsze przekładnie to nadal prowadzi badania nad nowymi produktami. Firma współpracuje z instytutami naukowymi, a w ostatnich czasach swoje badania ukierunkowała w stronę ekologii, energii odnawialnej i recyklingu odpadów.

Jakość i certyfikaty

SITI charakteryzuje się stałym zaangażowania w ciągłe doskonalenie jakości produktów i usług.
Jakość to dla pracowników SITI ciągły rozwój prowadzący do osiągnięcia pełnej satysfakcji klientów.
Jakość SITI zaczyna się od projektu i trwa poprzez proces produkcji, magazynowania aż do usług związanych z dostawą reduktorów do odbiorców i obsługą po dostawie.
SITI dba o bezpieczeństwo sowich pracowników i o bezpieczeństwo środowiska.

Certyfikaty:

Zaprzyjaźnione strony:

qnisz-ingelektrowibratory-1qnisz-ingEN